O nas

Kim jesteśmy?

Najpiękniejszy komplement jaki usłyszałem od swoich klientów po sfinalizowaniu projektu to:
“Byliście jak ninja, niewidzialni, a zdjęcia i film są super!”

W swojej karierze filmowca ślubnego zrozumiałem ważną rzecz: piękne zdjęcia, powstają z pracy, z serca i z głowy. Pomaga w tym pozytywna i twórcza atmosfera, którą potrafimy z Wami stworzyć. W pracy staramy się być niewidzialni, aby łapać Wasze naturalne emocje. Jednak bez waszych emocji, uśmiechów i zaangażowania nasza praca nie ma sensu.

Naturalnie mamy odpowiedni sprzęt, wiemy jak się zachować i odpowiednio do okazji ubrać. Dodatkowo, mamy wieloletnie doświadczenie w biznesie weselnym.  Wiem jaka jest różnica między welonem katedralnym i zwykłym 🙂

Pracujemy w parach albo w trójkę. Więcej nie potrzeba.

Jestem także szczęśliwym mężem, przyjacielem dwóch labradorów i zwiedziłem do tej pory cztery kontynenty.

Jaki sprzęt?

Używamy do filmowania/fotografowania pełnoklatkowych aparatów DSLR, z wymienną optyką z najwyższej pułki.  Do filmowania i płynnych ruchów kamery slidera, gimbala, statywów. Dźwięk nagrywamy na cyfrowe rejestratory. Nasz człowiek od ujęć lotniczych obsłuży drona. Zawsze mamy przy sobie kamerę zapasową, dużo baterii i kart pamięci. Surowy materiał przechowujemy na dedykowanym, odłączonym od internetu serwerze, a drugą/trzecią kopię materiałów trzymamy na naszych komputerach do obróbki. Filmujemy w jakości 4K. Zdjęcia, starannie selekcjonujemy i obrabiamy w programie do edycji, abyście mogli je z dumą pokazać rodzinie i przyjaciołom.

Witek i Agnieszka