Pytania i odpowiedzi

1. Kto będzie filmował/fotografował na moim weselu?

Dobre filmy i zdjęcia wymagają pracy kilku osób. Nasi fotografowie i operatorzy kamer, to ludzie mili i kulturalni, ale przede wszystkim doświadczeni fachowcy.
Ubieramy się odpowiednio do okazji i nigdy nie spożywamy alkoholu podczas pracy.

2. Jakiego sprzętu używacie?

Do naszej dyspozycji są aparaty DSLR, czyli lustrzanki, różnego typu. Głównie filmujemy i fotografujemy na pełnoklatkowych Canonach.
Dźwięk nagrywamy na rejestratory stereo, używamy lamp na kamerach i błyskowych, jednak wolimy pracować przy naturalnym oświetleniu.
Kamery są niepozorne i szybko można się z nimi oswoić.

3. Jak długo będziemy czekać na gotowy film i zdjęcia?

Skończony film do zatwierdzenia oraz część zdjęć przedstawiamy naszym klientom nie później niż na 6 tygodni po ostatnim dniu zdjęciowym (plener).
Zazwyczaj udaje nam się ten termin skrócić do 4 tygodni. Nie oddajemy materiałów szybciej, ponieważ uważamy, że powinniście ochłonąć z emocji po weselu.
W wyjątkowych przypadkach, za dopłatą, wykonujemy zlecenie w ciągu kilku dni. W ustalonym terminie, po zatwierdzeniu filmu i zdjęć, rozliczamy się.

4. Na moim weselu orkiestra nie używała kolorowego światła, a ludzie tańczyli przy zgaszonym świetle.

Światło w fotografii i filmowaniu jest wszystkim. Brak światła jest katastrofą. Pomimo tego, że czasy doświetlania dużymi lampami mijają, dobry zespół/dj powinien zapewnić odpowiednią
oprawę świetlną. W ostateczności użyjemy lamp na kamerach oraz lamp błyskowych, jednak tak nagrany materiał, będzie poniżej naszych i Waszych oczekiwań.

5. Czy będziemy mieli sesję w dniu ślubu?

W dniu ślubu nie umawiamy się na sesje plenerowe. Wyjątkiem jest tzw mini sesja, na sali weselnej, w ogrodzie, podczas której fotografujemy i filmujemy Młodą Parę z nabjliższą rodziną i goścmi weselnymi. Pełna sesja plenerowa będzie w dniu innym niż dzień ślubu.

6. Kamery i aparaty krepują mnie. Nie chciałabym/chiał ich obecności podczas przygotwań i błogosławieństwa.

Dla większości naszych klientów, kontakt z nami w czasie ślubu,sesji plenerowych to pierwszy kontakt z profesjonalną fotografią i filmem. Poprzez budowanie dobrej relacji z naszymi parami, tworzenie odpowiedniej atmosfery oraz znanymi nam sposobami, staramy się wydobyć piękno, które kazdy z nas w sobie ma. Uśmiech jest najlepszą odpowiedzią na stres w dniu ślubu, o czym na pewno Wam przypomnimy.© Sfilmuj Mnie.pl 2014-2015 kontakt@sfilmujmnie.pl telefon: 603 467 300