about us

Jest tylko jeden taki dzień i jedna szansa na zapierający dech w piersiach film.

K

Kim jestem? I czy na pewno znam się na fotografii i filmach ślubnych?

Skoro dotarłaś/eś do tego miejsca, a nasze prace zainteresowały Cię na tylę, że chcesz się dowiedzieć więcej o naszej ekipie, czytaj proszę dalej. Nie będę rozpisywał się na temat naszego profesjonalizmu, bo jesteśmy profesjonalistami. Nie będę chwalił się jakie super mamy aparaty i kamery, bo mamy. I nie napiszę, że filmowanie to nasza pasja, bo nią jest. Zamiast czytać frazesy, lepiej obejrzeć nasze klipy i wszsytko będzie jasne.

W swojej karierze filmowca ślubnego zrozumiałem ważną rzecz, piękne zdjęcia, powstają z pracy,  z serca i z głowy. Pomaga w tym pozytywna i twórcza atmosfera, którą potrafię z Wami stworzyć. A kiedy trzeba staję się niewidzialny i łapię Wasze naturalne emocje.

 

J

Jaki sprzęt? Używamy do filmowania/fotografowania pełnoklatkowych aparatów DSLR, z wymienną optyką. Do filmowania i płynnych ruchów kamery slidera, gimbala, statywów. Dźwięk nagrywamy na cyfrowe rejestratory. Nasz człowiek od ujęć lotniczych obsłuży drona. Zawsze mamy przy sobie kamerę zapasową, dużo baterii i kart pamięci. Surowy materiał przechowujemy na dedykowanym, odłączonym od internetu serwerze, a drugą/trzecią kopię materiałów trzymamy na naszych komputerach do obróbki.

Na przyjęciu ślubnym, kieliszki odwracamy dnem do góry, poprawiamy elegancką koszulę i jesteśmy Waszymi oczami i uszami.

Witek i ekipa

Sfilmuj Mnie


Działamy na terenie całego kraju.