about us

Jest tylko jeden taki dzień i jedna szansa na zapierający dech w piersiach film.

K

Kim jestem? I czy na pewno znam się na fotografii i filmach ślubnych?

Najpiękniejszy komplement jaki usłyszałem od swoich klientów po sfinalizowaniu projektu:
“Byłeś jak ninja, niewidzialny, a zadanie wykonałeś najlepiej!”

W swojej karierze filmowca ślubnego zrozumiałem ważną rzecz: piękne zdjęcia, powstają z pracy,  z serca i z głowy. Pomaga w tym pozytywna i twórcza atmosfera, którą potrafię z Wami stworzyć. W pracy, staję się niewidzialny i łapię Wasze naturalne emocje. Jednak bez waszych emocji, uśmiechów i zaangażowania moja praca nie ma sensu.

Rzecz jasna, mam odpowiedni sprzęt, wiem jak się zachować, odpowiednio do okazji ubrać. Dodatkowo służę wieloletnim doświadczeniem z biznesu weselnego i wiem jaka jest różnica między welonem katedralnym i zwykłym 🙂

Jestem także szczęśliwym mężem, przyjacielem dwóch labradorów i zwiedziłem do tej pory cztery kontynenty.

J

Jaki sprzęt?

Używamy do filmowania/fotografowania pełnoklatkowych aparatów DSLR, z wymienną optyką. Do filmowania i płynnych ruchów kamery slidera, gimbala, statywów. Dźwięk nagrywamy na cyfrowe rejestratory. Nasz człowiek od ujęć lotniczych obsłuży drona. Zawsze mamy przy sobie kamerę zapasową, dużo baterii i kart pamięci. Surowy materiał przechowujemy na dedykowanym, odłączonym od internetu serwerze, a drugą/trzecią kopię materiałów trzymamy na naszych komputerach do obróbki. Filmujemy w jakości 4K.

Na przyjęciu ślubnym, kieliszki odwracamy dnem do góry, poprawiamy elegancką koszulę i jesteśmy Waszymi oczami i uszami.

Witek i ekipa

Sfilmuj Mnie


Działamy na terenie całego kraju. Także poza granicami.