Co w ofercie?

Co w ofercie foto?

W ofercie fotograficznej proponujemy Wam reportaż z dnia ślubu oraz sesje przed i po ślubie. Nasi fotografowie będą towarzyszyć Wam od momentu przygotowań do oczepin włącznie.

Sesje narzeczeńskie, plenerowe aranżujemy poza dniem ślubu. Trwają one zazwyczaj od 2 do 5 godzin.

Zdjęcia wysokiej jakości, w plikach cyfrowych JPEG, otrzymujecie na naszych firmowych płytach DVD. Projektujemy także fotoksiążki i albumy z odbitkami.

Co w ofercie wideo?

Film ślubny proponujemy w dwóch podstawowych wariantach: reportażu z dnia ślubu z/bez pleneru oraz filmu ślubnego. Film ślubny składa się w ok 75 proc. z materiału nagranego w dniu ślubu, od przygotowań do oczepin włącznie i w 25 proc. materiału wideo nagranego przed i/lub po ślubie. Mogą to być ujęcia z pleneru jak i nagrane dodatkowo wywiady, sceny związane z organizacją wesela i inne. Maksymalny czas trwania filmu wideo to 90 minut. Do każdego pakietu dołączamy także tzw. surowy materiał, tj płytę DVD z materiałem z całego wesela z głównej kamery, o długości ok 3h bez montażu.

Film dostarczamy na nośnikach DVD i BluRay (Full HD). Płyty i okładki są dobrej jakości i naszego autorstwa. Za dopłatą możemy zaprojektować płyty i okładki personalizowane, z Waszymi zdjęciami.

Cały materiał wyjściowy jest nagrywany na lustrzankach DSLR, w jakości Full HD.

Oprócz fizycznego produktu jakim są Wasze zdjęcia i film, zawsze staramy się stwarzać wokół dobrą atmosferę. W pracy nie spożywamy alkoholu, jesteśmy ubrani stosownie do sytuacji.

Gotowy materiał otrzymacie do 6 tygodni po ostatnim dniu zdjęciowym.

Płatność za usługi jest po zatwierdzeniu przez Was waszego filmu/zdjęć.

Dokładną ofertę otrzymacie na mejla. Napisz do nas na:

kontakt@sfilmujmnie.pl

podając miejsce, datę ślubu oraz Wasze imiona. Jest to ważne, ponieważ dostajemy wiele zapytań o dostępne terminy.

Możecie nas śledzić także na facebooku, youtube i vimeo.© Sfilmuj Mnie.pl 2014-2015 kontakt@sfilmujmnie.pl telefon: 603 467 300